Menüü
L 07.10.2023

Sügisvärvides ülikoolilinna tutvustav jooksufestival.
Täiendav info
 • Liiklusinfo

  12. Tartu Linnamaraton ning Friday Night Run toovad vahemikus 6. - 7.10 liiklusesse rohkelt muudatusi. Muutuvad ka linnaliinibusside sõiduplaanid. 

   

   

  Startide ajal on lühikesed liiklusseisakud Riia-Turu ristmikul. Kõikide suuremate rajaga ristuvate teede kaudu on võimalik jooksjate möödumise järel rada ületada (teeületuskohad leiab skeemilt). Jooksjate läbimise järel avatakse tänavad järk-järgult esimesel võimalusel.
   

  Võistlustrassil parkimine on keelatud. Kohalikel elanikel palume vältimatu sõiduvajaduse korral konsulteerida eelnevalt võistlusraja julgestuse juhiga (tel 501 6506) või kontakteeruda lähima rajajulgestajaga.

   

  Vabandame võimalike ebamugavuste pärast, loodame Teie mõistvale suhtumisele ning täname ette kaasabi eest võistluse õnnestumiseks! Olete oodatud raja äärde jooksjatele kaasa elama!

   

 • Parkimine

  Osalejatele eriparklaid ei ole. Parkimine toimub linna avalikes parklates vastavalt kehtivale parkimiskorrale. Võimalusel soovitame üritusele tulla jalgsi või rattaga! Poe tänaval on osalejatele tasuta valvega rattaparkla.

   

  Linna parkimisalade kaardi leiad SIIT. Lisainfo Tartu Linnavalitsuse kodulehelt: https://tartu.ee/et/parkimine.

   

   

Jooksupartner

Maratoni Kodu

Meediapartner

Suurtoetajad

Toetajad

Koostööpartnerid

Sarjad