Menüü
L 05.10.2024

Sügisvärvides ülikoolilinna tutvustav jooksufestival.
Täiendav info

Korralda lasteaiarühmale või klassile kodukohas oma jooksumaraton. 

Võitjaid välja ei selgitata ja medali saab iga osaleja. Nii saavad lapsed esimese kogemuse maratonil osalemisest ja julgust tulevikus ehk ise mõni täismaraton ette võtta.

 

Virtuaalne Tartu Linnamaraton ootab lapsi osalema 27. septembrist 13. oktoobrini. Valige antud ajaaknas enda grupile sobilik aeg ning tehke jooks kaasa teile kõige paremini sobival rajal. 

 

Maratoni stardipakett.

Kes soovib, saab registreeritud rühmale tellida maratoni stardipaketi, mis sisaldab stardinumbreid ja ürituseks valminud medaleid. Saadame paki teile sobivasse pakiautomaati nädala jooksul pärast registreerumist. Nii saavad lapsed maratonipäeva alustada ametlike stardinumbritega ning kohe finišis auhinnatud päris oma medaliga.

Värvitava diplomi saate alla laadida ja välja printida siit.

 

Grupi suurus: minimaalselt 10 inimest.

Osalustasu: 4 eurot/laps. Vähemalt 10-liikmelise grupi registreerimisel hinnasoodustus 10%. 

 

Kuidas osaleda? 
1. Vali välja sobiv päev (vahemikus 27.09-13.10) ning mõnus rada, kus joosta. Distantsi võib valida vastavalt laste vanusele ja võimetele.

2. Registreeri kogu grupp korraga siin, kus on võimalik lisada osalejad ükshaaval või täita tabel ning laadida see üles.

NB! Täida ainult tärniga väljad, e-posti ja telefoni nr lahtrisse märgi õpetaja kontakt. Aadressilahtrisse märgi lasteaia ja rühma nimi.
Registreerides saad valida, kellele läheb osavõtutasude arve või e-arve. Pärast arve tasumist kuvatakse laste nimed stardinimekirjas. 

3. Pane "märkused" lahtrisse kirja teie rühma plaanitav maratonipäev ja millisesse Smartposti pakiautomaati stardipakett postitada, arvestades, et see jõuab teieni nädala jooksul pärast registreerumist.

4. Pane valmis rada, stardinumbrid ja medalid, soovi korral prindi välja värvitavad diplomid. Tehke lastega üks mõnus jooks. 

5. Fikseeri jooksmisele kulunud aeg ja distants ning märgi tulemused osalejate nimekirjas iga lapse nime juurde. Kasuta “Laen tulemuse käsitsi” moodust. Süsteemis on fikseeritud lühim nõutav distants - 400 meetrit, seda muuta ei saa. Iga lapse tulemuse kinnituseks ei ole pildi laadimine kohustuslik.

 

Jäädvusta tore jooksupäev ka fotodel ja saada meile: lasteyritused@tartumaraton.ee. Kui lapsevanemate nõusolek on olemas, jagame fotosid ka hea meelega enda sotsiaalmeedia kanalites.

Maratoni Kodu

Meediapartner

Suurtoetajad

Toetajad

Koostööpartnerid

Sarjad