Menüü
P 12.05.2024

Populaarseim maastikujooks Baltimaades.
Täiendav info

INFO VIRTUAALOSALEJALE

 1. Vali distants ja registreeri. Algselt valitud distantsi saad iseteeninduses muuta maratoniperioodi lõpuni.
 2. Valides maratoni kombo, võid 42 km distantsi läbida osade kaupa, korraga minimaalselt 4,2 km.

 3. Vali välja sobivaim rada ja läbi distants joostes või kõndides vahemikus 03.-19.05.2024. Stardinumber lae alla SIIT.
 4. Virtuaaljooksu saad teha ka Tartu Maastikumaratoni ametlikul rajal, välja arvatud 12.05, mil originaalrada on maastikumaratoni põhipäeva osalejatele!
 5. Fikseeri tulemus spordikella või nutiseadme abil: läbitud teepikkus ja aeg ning võimalusel ka kuupäev ja kellaaeg. Jälgi seadmelt, et sinu läbitud rada on vähemalt nii pikk kui distants, millele registreerusid. Läbi distants ühe korraga ning vahepeal peatudes väldi kella seismapanekut (va juhul kui osaled maratoni kombol).
 6. Enamlevinud spordikellad/veebirakendused: Garmin, Polar, Suunto (android), Suunto (iOS), Strava, Fitbit, Apple Watch, MapMyRun.
 7. Tulemus lae üles osalejate nimekirjasVali rippmenüüs võistluseks 42. Tartu Maastikumaraton ja õige virtuaaldistants ning vajuta otsingunuppu. Seejärel leia nimekirjast enda nimi ning kliki lingil Lisa tulemus
  Tulemust saad sisestada nii masinloetava faili kujul kui ka käsitsi (täiendades sisestatud läbimisaega pildiga spordikella või rakenduse ekraanist). Maratoni kombo puhul lae üles iga osa eraldi, süsteem summeerib ise läbitud distantsi kokku. Täpsemad juhised avanevad tulemuste üleslaadimise aknas.
  Lae tulemus üles hiljemalt 19. mail kell 23:59.
 8. Pärast tulemuste sisestamist saad nimelise diplomi laadida alla tulemuste protokollis oma nime juures.
 9. Medali saadame Sulle koju posti teel. Jälgi, et sisestad tulemuste üles laadimisel oma korrektse postiaadressi.
 10. Jaga oma maratonikogemust ka sotsiaalmeedias! Märgi meidki postitusse ja kasuta #tartumaraton. Nii leiame sind üles ning saame sinu kogemust jagada ka oma kanalites!
 11. Virtuaaljooks kuulub Klassiku sarja ning sellel osalemine võetakse arvesse hooaja lõpus sarja medali, diplomi ning meene väljastamisel. Kõik tulemusega lõpetajad saavad sarja arvestuses 1 punkti.

 12. Osalemine võetakse arvesse ka Tartu Maastikumaratoni hõbe-, kuld- ja saadikumärkide arvestuses. Märki posti teel ei saadeta, selle saab kätte meie büroost või eesseisva ürituse võistluskeskusest.

Ametlikud partnerid

Suurtoetajad

Toetajad

Koostööpartnerid