Menüü
20. veebruar 2022

48. Tartu Maraton

Eestimaa talvine laulupidu.
Täiendav info

LASTESÕIDUD

19. veebruar 2022

  • 11.00     Stardid Tartus Tähtvere Spordipargis
     

20. detsember 2021 - 20. märts 2022

  • Laste virtuaalsõit
     

Tartu Maratoni lastesõidud toimuvad päev enne põhimaratoni. Siia on oodatud kõik lapsed olenemata vanusest ja sportlikust ettevalmistusest. Et väikesed spordisõbrad tunneksid end rajal võrdsetena, siis parimaid välja ei selgitata. Kõige olulisem on osavõtt! Registreerimine avatakse internetis kümme päeva enne üritust ning registreerida saab ka kohapeal enne starti. 

 

Kõik registreerunud saavad omale parima stardinumbri – number 1. Finišis ootab igat last medal ning tihtipeale ka midagi maitsvat. Diplomi saab igaüks ise alla laadida ja ära värvida. Osavõtjate nimed avaldatakse internetis.

 

Põhipäeva osalejate vahel loositakse pärast sõitu ka vahvaid auhindu maratoni koostööpartneritelt.

 

Virtuaalsõit

Alates 2020. aastast saab lastesõidud teha kaasa ka virtuaalselt, endale sobival ajal ja rajal, kasvõi koduõues või pargis. Iga virtuaalsõidul osaleja saab omale medali ning võib soovi korral stardinumbri ja diplomi välja printida, et maratoni kogemus oleks nagu päris!

Suusasõidu distantsi võib valida vastavalt vanusele ja võimetele.

Virtuaalsõidul osalemiseks tuleb registreeruda, fikseerida oma suusasõidu aeg ja distants isikliku mõõtevahendiga (nutitelefon või spordikell) ja laadida tulemus üles osalejate nimekirjas oma nime juurde hiljemalt 20. märtsil. Pärast tulemuse edastamist saavad virtuaalsõidu osalejad laadida nimelise diplomi alla tulemuste lehel lapse nime juures.

 

Igale virtuaalsõidu lõpetajale saadetakse medal postiga koju. 

 

Lastesõitude osalustasu on 3 eurot.

 

REGISTREERI SIIN →

 

 

Soodustused medali või stardinumbriga

 

Nii põhipäeval kui ka virtuaalsõidul osalenud spordisõbrad pääsevad kogu perega Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumisse 20% soodsamalt. Soodustus kehtib 18. veebruarist 4. märtsini.

 

 

Suusapartner

Määrdepartner

Meediapartner

Suurtoetajad

Toetajad

Koostööpartnerid

Sarjad