Menüü
P 20.02.2022

Eestimaa talvine laulupidu.
Täiendav info

LASTESÕIDUD

19. veebruar 2022

  • 11.00     Stardid Tartus Tähtvere Spordipargis
     

20. detsember 2021 - 20. märts 2022

  • Laste virtuaalsõit
     

Tartu Maratoni lastesõidud toimuvad päev enne põhimaratoni. Siia on oodatud kõik lapsed olenemata vanusest ja sportlikust ettevalmistusest. Et väikesed spordisõbrad tunneksid end rajal võrdsetena, siis parimaid välja ei selgitata. Kõige olulisem on osavõtt!

 

Registreerimine on avatud internetis kuni 18. veebruar kl 17. Registreerida saab ka kohapeal enne starti. 

Stardinumbri saab kätte reedel, 18. veebruaril kell 12-21 Lõunakeskuse võistluskeskuses või 19. veebruaril al kell 10 stardipaigas.

 

Kõik registreerunud saavad omale parima stardinumbri – number 1. Finišis ootab igat last medal ning tihtipeale ka midagi maitsvat. Diplomi saab igaüks ise alla laadida ja ära värvida. Osavõtjate nimed avaldatakse internetis.

 

Kõigi laste vahel, kes on registreeritud Tähtvere Spordipargis toimuvatele lastesõitudele, loositakse vahvaid auhindu maratoni koostööpartneritelt.

 

Virtuaalsõit

Alates 2020. aastast saab lastesõidud teha kaasa ka virtuaalselt, endale sobival ajal ja rajal, kasvõi koduõues või pargis. Iga virtuaalsõidul osaleja saab omale medali ning võib soovi korral stardinumbri ja diplomi välja printida, et maratoni kogemus oleks nagu päris!

Suusasõidu distantsi võib valida vastavalt vanusele ja võimetele. Minimaalne distants on 400 meetrit.

Virtuaalsõidul osalemiseks tuleb registreeruda, fikseerida oma suusasõidu aeg ja distants isikliku mõõtevahendiga (nutitelefon või spordikell) ja laadida tulemus üles osalejate nimekirjas oma nime juurde hiljemalt 20. märtsil. Pärast tulemuse edastamist saavad virtuaalsõidu osalejad laadida nimelise diplomi alla tulemuste lehel lapse nime juures.

 

Igale virtuaalsõidu lõpetajale saadetakse medal postiga koju. 

 

Lastesõitude osalustasu on 3 eurot.

Lastesõitude medali või stardinumbri esitamisel kehtib 20% soodustus Aura Keskusesse, Eesti Rahva Muuseumisse ja Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumisse pääsemisel. Loe soodustustest lähemalt siit

 

REGISTREERI SIIN →

 

 

Suusapartner

Määrdepartner

Meediapartner

Suurtoetajad

Toetajad

Koostööpartnerid

Sarjad