Menüü
15.02 - 16.02.2025

Eestimaa talvine laulupidu.
Täiendav info

TIIMIDE PAREMUSJÄRJESTUS TARTU MARATONIL

Klubi Tartu Maratoni ürituste võistkondlik arvestus sai alguse aastal 2006 – pingerida selgitati esmakordselt välja 36. Tartu Maratonil.

Nii nagu aastal 2006, on ka täna tiimide arvestuse eesmärk kollektiivse spordihuvi suurendamine ning suurema tähelepanu tõmbamine tiimispordile.

 

Osalejate sõnul on koos tiimiga osalemine enamat kui individuaalselt jooksmine, sest ühise eesmärgi nimel pingutavad kõik tiimiliikmed. Moodusta tiim sõpradest, sugulastest või töökaaslastest ning pane see Tartu Maratonile kirja – ühiselt jagatud rõõm on suurem!

 

Arvestuses osalemiseks peab tiimis olema vähemalt viis liiget. Sel juhul kantakse nimi ka tiimide valikusse. 

Klassiku sarja tiimide arvestuses võib eri võistlustel tiimi moodustada erinevad osalejad.

Tiimide paremusjärjestus selgitatakse välja ühes võistlusklassis. Klubide ja firmade arvestust eraldi ei peeta. Meeste ja naiste võistkondlikku arvestust eraldi ei peeta.
Tiimid võivad olla nii registreeritud spordiklubid, vabalt moodustatud kollektiivid ja sõpruskonnad kui ka ettevõtte töötajatest moodustatud võistkonnad, milles on vähemalt 5 osalejat.
Iga ürituse võistkondliku paremusjärjestuse selgitamiseks liidetakse tiimi 5 parema osaleja saadud punktid. Varjatud nimega osaleja tulemus tiimide arvestusse ei lähe. Vähem kui 5 osalejaga võistkonna tulemus tiimide arvestusse ei lähe.
Klassiku sarja arvestusse lähevad tiimi kõigi ürituste liidetud punktisummad.


Iga ürituse 3 paremat tiimi autasustakse järgnevalt:

  • 1. koht: karikas + 7 tasuta osalust hooaja järgmisel üritusel
  • 2. koht: karikas + 5 tasuta osalust hooaja järgmisel üritusel
  • 3. koht: karikas + 3 tasuta osalust hooaja järgmisel üritusel
  • Karikad antakse üle Klubis Tartu Maraton üritusejärgsel nädalal, tasuta registreerimise info saadetakse tiimi esindaja e-postile.

Esitleb

Määrdepartner

Meediapartner

Suurtoetajad

Toetajad

Koostööpartnerid

Sarjad