Menüü
18.09 - 25.09.2022

Maastikuratturite suursõit.
Täiendav info

TIIMIDE PAREMUSJÄRJESTUS TARTU RATTAMARATONIL

Klubi Tartu Maratoni ürituste võistkondlik arvestus sai alguse aastal 2006 – pingerida selgitati esmakordselt välja 36. Tartu Maratonil.

Nii nagu aastal 2006, on ka täna tiimide arvestuse eesmärk kollektiivse spordihuvi suurendamine ning suurema tähelepanu tõmbamine tiimispordile.

 

Osalejate sõnul on koos tiimiga osalemine enamat kui individuaalselt võistlemine, sest ühise eesmärgi nimel pingutavad kõik tiimiliikmed.

Moodusta tiim sõpradest, sugulastest või töökaaslastest ning pane see Tartu Rattamaratonile kirja – ühiselt jagatud rõõm on suurem!

Osalejate sõnul on koos tiimiga osalemine enamat kui individuaalselt jooksmine, sest ühise eesmärgi nimel pingutavad kõik tiimiliikmed.

Moodusta tiim sõpradest, sugulastest või töökaaslastest ning pane see Tartu Maastikumaratonile kirja – ühiselt jagatud rõõm on suurem!

 

 

Tiimide paremusjärjestus selgitatakse välja ühes võistlusklassis. Klubide ja firmade arvestust eraldi ei peeta. Meeste ja naiste võistkondlikku arvestust eraldi ei peeta.
Tiimid võivad olla nii registreeritud spordiklubid, vabalt moodustatud kollektiivid ja sõpruskonnad kui ka ettevõtte töötajatest moodustatud võistkonnad.
Iga ürituse võistkondliku paremusjärjestuse selgitamiseks liidetakse tiimi 5 parema osaleja saadud punktid.
Klassiku sarja arvestusse lähevad tiimi kõigi ürituste liidetud punktisummad.
Iga ürituse 3 paremat tiimi autasustakse järgnevalt:

1. koht: karikas + 7 tasuta osalust hooaja järgmisel üritusel
2. koht: karikas + 5 tasuta osalust hooaja järgmisel üritusel
3. koht: karikas + 3 tasuta osalust hooaja järgmisel üritusel

Karikad antakse üle Klubis Tartu Maraton üritusejärgsel nädalal, tasuta registreerimise info saadetakse tiimi esindaja e-postile.

Nimisponsor

Maratoni Kodu

Meediapartner

Suurtoetajad

Toetajad

Koostööpartnerid