Menüü
29.05 - 05.06.2022

Maanteeratturite püha graal.
Täiendav info
 • Üldine

  Tartu Rattaralli võistluskeskus asub Tartu kesklinnas, Aura keskuse parklas (Turu 10). Veekeskuse kõrval Turu tänaval toimuvad ka lastesõidud ning asub pühapäevaste põhidistantside finiš.

   

  Tartu Rattaralli stardid antakse sel aastal Eesti Rahva Muuseumi B-parklas (Muusemi tee 2, Tartu). 

   

  Kui Sul ja Sinu rattal ei ole veel transporti Tartusse, siis on võimalus kasutada Lux Expressi bussi. Igas bussis on kohad kuni neljale rattale ning tasuta rattapilet tuleb kindlasti ette broneerida luxexpress.eu (samal ajal, kui reisijapiletit ostetakse, küsitakse kas soovite ka tasuta rattakoha broneerida). Rattad pakitakse spetsiaalsetesse kottidesse, et hoida nii ratast kui ka kaasreisijate pagasit.

  Loe lisa SIIT.

   

 • Majutus

   

   

   

   

  Tartu Rattaralli majutuspartner on reisibüroo E-Turist.

  Kontaktid:

  e-turist@e-turist.ee

  www.e-turist.ee

 • Puhka Lõuna-Eestis

  Lõuna-Eesti põnevamad paigad ning ägedamad üritused leiad lehtedelt puhkaeestis.ee ning visittartu.com.

 • Rattaga matkarajale

  Rattaga on Eestis mõnus matkata: leidub mitmeid metsa- ja küladevahelisi salateesid, mis jäävad eemale suurtest automagistraalidest ja läbivad looduskauneid paiku. Kuna vahemaad pole Eestis pikad, siis ei pea öid ainult telgis veetma – teele jäävad ka mitmed majutusasutused.

   

  Visitestonia lehele on koondatud rattaradade info, mille hulgast leiab ideid nii ühepäevaseks kui ka 2-3-päevaseks matkaks. Saate lihtsasti oma valikut piirkondade kaupa kitsendada ja kõiki marsruute kaardil vaadata!

   

Nimisponsor

Meediapartner

Maratoni Kodu

Suurtoetajad

Toetajad

Koostööpartnerid

Sarjad