Menüü
26.05 - 05.06.2024

Maanteeratturite püha graal.
Täiendav info

INFO VIRTUAALOSALEJALE

 1. Vali distants ja registreeri. Algselt valitud distantsi saad iseteeninduses muuta virtuaalsõidu perioodi lõpuni.
 2. Valides rattaralli kombo, võid 126 km distantsi läbida osade kaupa, korraga minimaalselt 12,6 km.

 3. Vali välja sobivaim rada ja läbi distants rattaga vahemikus 17.05 - 02.06. Soovi korral lae alla ja prindi välja stardinumber
 4. Virtuaalsõitu saad teha ka Tartu Rattaralli ametlikul rajal, välja arvatud 26.05, mil originaalrada on rattaralli põhipäeva osalejatele!
 5. Fikseeri tulemus spordikella või nutiseadme abil: läbitud teepikkus ja aeg ning võimalusel ka kuupäev ja kellaaeg. Jälgi seadmelt, et sinu läbitud rada on vähemalt nii pikk kui distants, millele registreerusid. Läbi distants ühe korraga ning vahepeal peatudes väldi kella seismapanekut (va juhul kui osaled rattaralli kombol).
 6. Enamlevinud spordikellad/veebirakendused: Garmin, Polar, Suunto (android), Suunto (iOS), Strava, Fitbit, Apple Watch, MapMyRun.
 7. Tulemus lae üles osalejate nimekirjasVali rippmenüüs võistluseks 43. Tartu Rattaralli ja õige virtuaaldistants ning vajuta otsingunuppu. Seejärel leia nimekirjast enda nimi ning kliki lingil Lisa tulemus
  Tulemust saad sisestada nii masinloetava faili kujul kui ka käsitsi (täiendades sisestatud läbimisaega pildiga spordikella või rakenduse ekraanist). Rattaralli kombo puhul lae üles iga osa eraldi, süsteem summeerib ise läbitud distantsi kokku. Täpsemad juhised avanevad tulemuste üleslaadimise aknas.
  Lae tulemus üles hiljemalt 2. juunil kell 23:59.
 8. Pärast tulemuste sisestamist saad nimelise diplomi laadida alla tulemuste protokollis oma nime juures.
 9. Medali saadame Sulle koju posti teel. Jälgi, et sisestad tulemuste üles laadimisel oma korrektse postiaadressi.
 10. Jaga oma maratonikogemust ka sotsiaalmeedias! Märgi meidki postitusse ja kasuta #tartumaraton. Nii leiame sind üles ning saame sinu kogemust jagada ka oma kanalites!
 11. Virtuaalsõit kuulub Klassiku sarja ning sellel osalemine võetakse arvesse hooaja lõpus sarja medali, diplomi ning meene väljastamisel. Kõik tulemusega lõpetajad saavad sarja arvestuses 1 punkti.

 12. Osalemine võetakse arvesse ka Tartu Rattaralli hõbe-, kuld- ja saadikumärkide arvestuses. Märki posti teel ei saadeta, selle saab kätte meie büroost või eesseisva ürituse võistluskeskusest.

Ametlikud partnerid

Suurtoetajad

Toetajad

Koostööpartnerid

Sarjad