Menüü

Klassiku sarja lõpupeod ja auhinnad

05.10.2023

Tartu Linnamaratoniga jõuab finišisse ka Klassiku hooaeg. Üle mitme aasta toimub seekord taas sarja lõpupidu ning lapsi ootab oktoobri keskel meeleolukas kinopäev!

 

Foto autor: Kadri-Ann Väärsi

Klassiku lõpupidu 

Kohtume 7. oktoobril kell 20 klubis Guttenberg Aparaaditehases - võtame üheskoos spordiaasta kokku ja autasustame parimaid! Tantsu saab lüüa videodisko saatel ning sissepääs on tasuta. Esimestele saabujatele pakub tervitusjooki Henkell.

 

Lõpupeol autasustame sarja kolme parimat meest, naist ja tiimi, samuti 12. Tartu Linnamaratoni 3 parimat tiimi. Klassiku auhindade lisainfo leiab juhendist, sarja punktitabeli SIIT

 

5 üritust = medal, diplom ja joogipunsu

Harrastajaid, kes on teinud kaasa kõik viis üritust, tunnustame sarja medali ja diplomiga. Tänavune lisaboonus on joogipunsu, mille saavad kingituseks kõik kes kirjas tervel hooajal!  

 

Sarja medali ja joogipunsu saab kätte:

  • 7. oktoobril Linnamaratoni sekretariaadi telgis ning Klassiku lõpupeol
  • 21. oktoobril Laste Klassiku lõpupeol 
  • Alates 9. oktoobrist Klubi Tartu Maratoni büroos (linnamaratoni virtuaaljooksu läbijad alates 16. oktoobrist) 

 

Sarja diplomi saab pärast Tartu Linnamaratoni toimumist printida välja SIIT

 

Lapsi ootab kinopäev!

Vähemalt 4 üritust kaasa teinud lastele kingime koostöös Lõunakeskusega kinopäeva! Kõigil viiel üritusel osalenuid premeerime lisaks peapaelaga. Pidu toimub Lõunakeskuse Apollo kinos 21. oktoobril ning kutse saadetakse e-posti teel. Peapaela saab alates 23. oktoobrist kätte ka meie kontorist Laulupeo pst 25. 

 

Laste Klassiku osaluskordi vaata SIIT.

 

Klassiku sarja kuuluvad Tartu Maraton, Tartu Rattaralli, Tartu Maastikumaraton, Tartu Rattamaraton ja Tartu Linnamaraton. Laste Klassikusse samade ürituste lastesõidud ja -jooksud. Sarja osalusena lähevad arvesse ka iseseisvalt läbitud virtuaaldistantsid.