Menüü

MTÜ Klubi Tartu Maraton

Büroo avatud E-R kell 09.00-17.00

 

Pangaandmed:

SEB Pank: EE971010102061513000

Nimi: Klubi Tartu Maraton MTÜ


Asume aadressil:
Laulupeo pst 25, 51007 Tartu 
Tel: +372 7421 644  ja +372 515 0360
E-mail: tartumaraton@tartumaraton.ee 
Veebileht: www.tartumaraton.ee
Registrikood: 80037038
KMKR: EE100751932

 

Lao aadress: Laulupeo pst 19, Tartu

---

Tegevjuht: Indrek Kelk, indrek@tartumaraton.ee
Projektijuht: Oliver Kivimäe, oliver@tartumaraton.ee
Sekretariaadi juht: Aet Nurk, aet@tartumaraton.ee
Büroo juhataja: Gaidi Ellermaa-Levo, gaidi@tartumaraton.ee
Pearajameister: Assar Kütt, kyttassar@gmail.com
Kommunikatsioon ja turundus: Kristina Hallik, kristina@tartumaraton.ee
Meedia ja turundus: Liisa-Lotta Veiken, press@tartumaraton.ee

Lasteürituste turundus: Mona Ungru, lasteyritused@tartumaraton.ee
Raamatupidamine: Anne Ellermaa, anne@tartumaraton.ee
Sekretär: Teele Vaalma, tartumaraton@tartumaraton.ee

Ehituste ja radade projektijuht: Rihard Orav, rihard@tartumaraton.ee
Teenindus ja logistika: Kaupo Tammemäe, kaupo@tartumaraton.ee

Worldloppeti tegevjuht: Epp Paal, epp@worldloppet.com
 

ASUKOHT KAARDIL