Menüü
08.05 - 15.05.2022

Populaarseim maastikujooks Baltimaades.
Täiendav info

6. Heateo jooks

6. mai 2022

  • 19.00 Start 4,5 km (jooks ja kõnd)

 

Jooks toimub 6. mail kell 19.00 Tartus Tähtvere Spordipargis. Raja pikkus on 4,5 km, mida saab läbida nii joostes kui ka kõndides.

 

Koostöös SA TÜ Kliinikumi Lastefondiga kogume tänavu annetusi ekspressiivse kõnehäirega Kaspari ning Rett sündroomiga Johanna jaoks. Aitame koos tasuda Kaspari logopeediteenuse ja teraapiate eest ning Johanna teraapiate eest (ratsutamis-, tegevus- ja muusikateraapia ning kodused füsio- ja tegevusteraapia). Kaspari lugu loe SIIT, Johanna lugu SIIT

 

Veebiregistreerimine jääb avatuks 6. mail kella 15-ni.  Stardipaigas kohapeal saab end jooksule kirja panna kell 17.00-18.45.

 

Osalustasu läheb annetuseks. Miinimumannetus on 5 €, kuid saad Kasparit ja Johannat toetada ka suurema summaga. Selleks pane ostukorvi lisaannetus 5, 10 või 25 eurot. Täiendava summa saad valida registreerimisvormi lõpus. 

 

Heateo jooks on mõeldud kõigile, kes soovivad teha head ja veeta kauni kevadise reede aktiivselt. 4,5 km pikkune distants on jõukohane igale inimesele – olgu siis osaleja eesmärk teha võimalikult hea aeg või lihtsalt rada läbida.

 

Kõigi osalejate vahel loosime välja auhindu!

 

REGISTREERI SIIN →

Jooksupartner

Maratoni kodu

Meediapartner

Suurtoetajad

Toetajad

Koostööpartnerid