Menüü
08.05 - 15.05.2022

Populaarseim maastikujooks Baltimaades.
Täiendav info

LASTEJOOKSUD

7. mai 2022

  • 11.00     Stardid Tartus Tähtvere Spordipargis

 

Tartu Maastikumaratoni lastejooksud toimuvad päev enne põhimaratoni ning siia on oodatud kõik lapsed olenemata vanusest ja sportlikust ettevalmistusest. Et väikesed spordisõbrad tunneksid end rajal võrdsetena, siis parimaid välja ei selgitata. Kõige olulisem on osavõtt! 

 

Registreerimine avatakse internetis 29.04.2022, registreerida saab ka kohapeal enne starti. Vaata täpsemat ajakava siit.

 

Kõik osalejad saavad omale parima stardinumbri – number 1. Finišis ootab lapsi medal ning tihtipeale ka midagi maitsvat. Diplomi saab igaüks ise alla laadida ja ära värvida. Põhipäeva osalejate vahel loositakse välja ka vahvaid auhindu maratoni koostööpartneritelt.

 

Virtuaaljooksud

Alates 2020. aastast saab lastejookse teha kaasa ka virtuaalselt, endale sobival ajal ja rajal, kasvõi koduõues või pargis. Iga virtuaaljooksul osaleja saab omale medali postiga koju. Soovi korral võib endale ka stardinumbri ja diplomi välja printida.

Jooksu distantsi võib valida vastavalt vanusele ja võimetele. Minimaalne distants on 400 meetrit.

Virtuaaljooksul osalemiseks tuleb registreeruda, fikseerida oma jooksu aeg ja distants isikliku mõõtevahendiga (nutitelefon või spordikell) ja laadida tulemus kindlasti üles osalejate nimekirjas oma nime juurde hiljemalt 15. mail.


Virtuaaljooksu periood kestab 29. aprillist kuni 15. maini 2022. 

 

 

Osavõtjate nimed avaldatakse internetis. 

Lastejooksu osalustasu on 3 eurot.

 

REGISTREERI SIIN →

 

 

Jooksupartner

Maratoni kodu

Meediapartner

Suurtoetajad

Toetajad

Koostööpartnerid