Menüü
20. veebruar 2022

48. Tartu Maraton

Eestimaa talvine laulupidu.
Täiendav info

INFO VIRTUAALOSALEJALE

 1. Vali distants ja registreeri. Algselt valitud distantsi saad iseteeninduses muuta maratoniperioodi lõpuni.
 2. Valides maratoni kombo, võid 63 km või 2x63 km distantsi läbida osade kaupa, korraga minimaalselt 6,3 km.

 3. Vali välja sobivaim rada ja spordiala (suusatamine, rattasõit, jooks/kõnd, rullsuusatamine) ning läbi distants vahemikus 20.12 - 20.03.
 4. Virtuaalsõitu saad teha ka Tartu Maratoni ametlikul rajal, välja arvatud 19.-20.02, mil originaalrada on suusamaratoni põhipäeva osalejatele!
 5. Fikseeri tulemus spordikella või nutiseadme abil: läbitud teepikkus ja aeg ning võimalusel ka kuupäev ja kellaaeg. Jälgi seadmelt, et sinu läbitud rada on vähemalt nii pikk kui distants, millele registreerusid. Läbi distants ühe korraga ning vahepeal peatudes väldi kella seismapanekut (va juhul kui osaled maratoni kombol).
 6. Enamlevinud spordikellad/veebirakendused: Garmin, Polar, Suunto (android), Suunto (iOS), Strava, Fitbit, Apple Watch, MapMyRun.
 7. Tulemus lae üles osalejate nimekirjasVali rippmenüüs võistluseks 48. Tartu Maraton ja õige virtuaaldistants ning vajuta otsingunuppu. Seejärel leia nimekirjast enda nimi ning kliki lingil Lisa tulemus
  Tulemuse üleslaadimisel vali, millise spordialaga virtuaalmaratoni läbisid. Tulemust saad sisestada nii masinloetava faili kujul kui ka käsitsi (täiendades sisestatud läbimisaega pildiga spordikella või rakenduse ekraanist). Maratoni kombo puhul lae üles iga osa eraldi, süsteem summeerib ise läbitud distantsi kokku. Täpsemad juhised avanevad tulemuste üleslaadimise aknas.
  Lae tulemus üles hiljemalt 20. märtsil kell 23:59.
 8. Pärast tulemuste sisestamist saad nimelise diplomi laadida alla tulemuste protokollis oma nime juures.
 9. Medali saadame Sulle koju posti teel. Jälgi, et sisestad tulemuste üles laadimisel oma korrektse postiaadressi.
 10. Jaga oma maratonikogemust ka sotsiaalmeedias! Märgi meidki postitusse ja kasuta #tartumaraton. Nii leiame sind üles ning saame sinu kogemust jagada ka oma kanalites!
 11. Virtuaalmaraton kuulub Klassiku sarja ning sellel osalemine võetakse arvesse hooaja lõpus sarja medali, diplomi ning meene väljastamisel. Kõik tulemusega lõpetajad saavad sarja arvestuses 1 punkti.

 12. Osalemine võetakse arvesse ka Tartu Maratoni hõbe-, kuld- ja saadikumärkide arvestuses. Märki posti teel ei saadeta, selle saab kätte meie büroost või eesseisva ürituse võistluskeskusest.

 13. Virtuaalne Tartu Maraton kuulub ka Worldloppeti sarja Virtual Racing League. NB! Ühe Virtual Racer'i tiitli jaoks läheb arvesse ainult üks võistlus korraldaja kohta.

 

Suusapartner

Määrdepartner

Meediapartner

Suurtoetajad

Toetajad

Koostööpartnerid

Sarjad