Menüü
29.05 - 05.06.2022

Maanteeratturite püha graal.
Täiendav info

 

Korralda lasteaiarühmale või klassile kodukohas oma rattaralli. 

Võitjaid välja ei selgitata ja medali saab iga osaleja. Nii saavad lapsed esimese kogemuse maratonil osalemisest ja julgust tulevikus ehk ise mõni täismaraton ette võtta.

 

Virtuaalne Tartu Rattaralli ootab osalema 20. maist 5. juunini. Valige antud ajaaknas enda grupile sobilik aeg ning tehke rattasõit kaasa teile kõige paremini sobival rajal. 

 

Maratoni stardipakett.

Kes soovib, saab registreeritud rühmale tellida maratoni stardipaketi, mis sisaldab stardinumbreid ja ürituseks valminud medaleid. Saadame paki teile sobivasse pakiautomaati nädala jooksul pärast registreerumist. Nii saavad lapsed maratonipäeva alustada ametlike stardinumbritega ning kohe finišis auhinnatud päris oma medaliga.

Värvitava diplomi saate alla laadida ja välja printida meie kodulehelt. 

 

Grupi suurus: minimaalselt 10 inimest.

Osalustasu: 3 eurot/laps. Vähemalt 10-liikmelise grupi registreerimisel hinnasoodustus 10%. 

 

Kuidas osaleda? 
1. Vali välja sobiv päev (vahemikus 20.05-5.06) ning mõnus rada, kus sõita. Distantsi võib valida vastavalt laste vanusele ja võimetele.

2. Registreeri kogu grupp korraga siin, kus on võimalik lisada osalejad ükshaaval või täita tabel ning laadida see üles.

NB! Täida ainult tärniga väljad, e-posti ja telefoni nr lahtrisse märgi õpetaja kontakt. Aadressilahtrisse märgi lasteaia ja rühma nimi.
Registreerides saad valida, kellele läheb osavõtutasude arve või e-arve. Pärast arve tasumist kuvatakse laste nimed stardinimekirjas. 

3. Pane "märkused" lahtrisse kirja teie rühma plaanitav maratonipäev ja millisesse Smartposti pakiautomaati stardipakett postitada, arvestades, et see jõuab teieni nädala jooksul pärast registreerumist.

4. Pane valmis rada, stardinumbrid ja medalid, soovi korral prindi välja värvitavad diplomid. Tehke lastega üks mõnus rattasõit. 

5. Fikseeri sõitmisele kulunud aeg ja distants ning märgi tulemused osalejate nimekirjas iga lapse nime juurde. Kasuta “Laen tulemuse käsitsi” moodust. Süsteemis on fikseeritud lühim nõutav distants - 400 meetrit, seda muuta ei saa. Iga lapse tulemuse kinnituseks ei ole pildi laadimine kohustuslik.

 

Jäädvusta tore rattasõit ka fotodel ja saada meile: lasteyritused@tartumaraton.ee. Kui lapsevanemate nõusolek on olemas, jagame fotosid ka hea meelega enda sotsiaalmeedia kanalites.

 

REGISTREERI SIIN →

 

Tee grupiga kaasa kogu maratoni-aastaring!
2022. aastal korraldab Tartu Maraton lastele kokku viis virtuaalüritust, millest on rühmade või klassidega võimalik osa võtta:

1) Tartu Maraton (20. detsember - 20. märts)
2) Tartu Maastikumaraton (29. aprill – 15. mai)
3) Tartu Rattaralli (20. mai – 5. juuni)
4) Tartu Rattamaraton (9. – 25. september) 
5) Tartu Linnamaraton (23. september – 9. oktoober)

 

Aasta jooksul neli või viis Laste Klassiku sarja üritust kaasa teinud lapsed saavad kutse kinopäevale Tartusse. Lisaks ootab sarja läbinuid ehk viiel üritusel osalenud lapsi kingitus.

Nimisponsor

Meediapartner

Maratoni Kodu

Suurtoetajad

Toetajad

Koostööpartnerid

Sarjad