Menüü

Tasavägise Tartu Rattaralli võitis Mihkel Räim

26.05.2024

Täna sõidetud 43. Tartu Rattaralli 126 km distantsi võitis tasavägises finišiheitluses Mihkel Räim, kes ründas koos teiseks tulnud Alo Jakiniga viis kilomeetrit enne lõppu. 

43. Tartu Rattaralli võitja Mihkel Räim Autor: Aldis Toome

Arvasin, et minu rünnak saab olema kontrolliv aga selgus, et ees tööd teinud mehed oli küpsed ja saime Aloga eest ära. Tegime (Aloga) üksmeelselt tööd ja pidime lõpuni välja pingutama, sest nägime tagant kahte meest tulemas. Kuna ma aimasin, et olen sprindis parem siis julgesin asja finiši peale jätta,“ rääkis võitja. 

 

Kui Mihkel Ülenurmes ründas siis ma olin ise juba pikalt mõelnud, kus rünnata ning kogemuse pealt teadsin, et praegu on hea koht kaasa minna“ kommenteeris teiseks tulnud Jakin.

 

Mihkel Räim läbis distantsi ajaga 02:39:28. Alo Jakin sai kirja võitjaga sama aja ning kolmanda koha saanud Lauri Tamm kaotas esimestele 3 sekundit.

 

Naiste parim oli ajaga 02:41:32 Elisabeth Ebras, kes edestas grupifinišis sekundiga leedulanna Akvile Gedraitytet. Samuti kaotas võitjale vaid ühe sekundi kolmanda koha saanud poolatar Tamara Szalinska.

 

„Väga hea meel on kodus võita“ ütles Ebras. „Eesmärk oli sõidu vältel suures pundis sees püsida, et lõpus võimalikult heal positsioonil olla ning see õnnestus“ lisas võitja.

 

Kokku osales 43. Tartu Rattaralli sõitudel üle 5000 ratturi. Virtuaalsõidud kestavad veel 2. juunini. 

 

Vaata tänaseid tulemusi SIIT